Sanal Cadılık ve Büyücülük Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sanal Cadılık ve Büyücülük Platformu

Okulumuzun açılması için gerekenler; Her binadan en az 3'er öğrenci olmalı ve tüm profesörlükler dolmalı. Kısa zamanda rp dolu dönemler dileğiyle...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Muhteşem Karşılaşma

2 posters
YazarMesaj
Miley Cyrus
Rawenclaw Bina Sorumlusu & KSKS Profesörü & Dükkan Sahibi
Miley Cyrus

Savaş Tarafın : !!...tคгคŦรız...!!
RP Sevgilin : ¨‘°ºº°‘¨James Dreamx Potter¨‘°ºº°‘¨
Asa : .|..|/.Sarının Hiddeti]·._.·´¯)
Evcil Hayvan : Kar Beyazı Tavşanım Bunny...

Büyücü Bilgileri..
Galleon Galleon: 500
Uçuş Hızı:
Muhteşem Karşılaşma Left_bar_bleue999/1000Muhteşem Karşılaşma Empty_bar_bleue  (999/1000)
RP Gücü:
Muhteşem Karşılaşma Left_bar_bleue99/100Muhteşem Karşılaşma Empty_bar_bleue  (99/100)

Muhteşem Karşılaşma Empty
MesajKonu: Muhteşem Karşılaşma   Muhteşem Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:42 am

Haftanın ortasıydı ve okullar henüz açılmamıştı. Miley artık sıkıntıdan Diagon Yolu-Hogmede ikilisin arasında sürekli gidip geliyordu. Sıkıntıdan eve tıkılıp kalmak istemiyordu. Belki oaralarda birini görürüm niyetiyle bütün cafeleri ve barları gezip gezip bol bol Gelleon harcıyordu. Oysa şimdi Hogwarts’ta olmak öğrencilere ödev dağıtmak, ders işlemek vardı. Hogwarts daha başlamadığından oluyordu tüm bu olanlar. Peny’i ve Evan’ı çok özlemişti. Onlarla uzun zamandır görüşemiyordu.

Bu düşüncelerle yolda yüyürken karnının acıktığını hissetti. Karşısına gelen ilk dükkana girdi. Bugün oldukça sportif giyinmişti fakat girdiği Balyumruk Şeker’ci dükkanındaki bayanların hepsi çok rüküştü. Kendini birden garip hissetti. Hemen en köşedeki masanın birine oturdu. Mavi desenli sırt çantasını ahşap sandalyesinin koluna taktı ve düşüncülerle boğuşmaya kaldığı yerden devam etti…

Düşünceli bir şekilde etrafını süzerken bir garsonun boş boş dolaşığını gördü. Müşterilerden sipriş beklediğini anlamıştı. Elini havaya kaldırdı ve genç çocuğa seslendi…

“Bakar mısınız? Buraya bir paket kalpli çikolatalardan alabilir miyim?”

Dedi sesli bir şekilde… Fazla sesli konuştuğunu etrafındaki şaşırmış gözlerden anladı. Elini yavaşça indirdi önüne döndü. Çok utanmıştı. Dikkat çekmeyi pek sevmezdi… Daha sonra siparişlerinin gelmesini beklerken çantasındaki kitabını çıkardı ve okumaya başladı…
Rupért Grégory
Engelli Üye
Engelli Üye
Rupért Grégory

Erkek
Savaş Tarafın : Z.A.Y ( Anladın sen onu tövbe tövbe xD )
RP Sevgilin : Karanlık Lady'im xD
Asa : Anka Alevi !
Evcil Hayvan : Yürü Git ya Lord'un hayvanı Nagini yeter bana xD
Özel Yetenek : Zihinbendar - Zihinfendar ve Kurtadam xD

Büyücü Bilgileri..
Galleon Galleon: 250
Uçuş Hızı:
Muhteşem Karşılaşma Left_bar_bleue1000/1000Muhteşem Karşılaşma Empty_bar_bleue  (1000/1000)
RP Gücü:
Muhteşem Karşılaşma Left_bar_bleue100/100Muhteşem Karşılaşma Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Muhteşem Karşılaşma   Muhteşem Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:53 am

Rupért Lord olmanın verdiği ihtişamla içeri daldı.Ona bakan şaşkın gözlere sert bir bakış atınca hepsi kafalarını masaya çevirmişlerdi ama gözler hala Ruptaydı.Rup ona bakan gözlere sinirli sinirli homurdanırken barmenin nefesini tutuşunu görüp yanına yaklaştı.''Ne o korktun mu ? Pis Bulanık ! '' Sesindeki küçümsemeden öyle bir lezzet alıyordu ki laflar sanki ona evcini yiyen bir insanı izlemek gibi geliyordu.Yada birini öldürmek gibi birşeydi bu Rup için.

Rup barmenin boğazından tutup kaldırdıktan sonra onu tezgaha oturtup karşısına bir sandalye çekti.''Çabuk bana bir ateş viskisi 10 saniyen var ! '' Adam tezgahtan telaşla atlayıp rafları karıştırırken Rup onun bu haline gülmekten kırılıyordu.''5 , 4 , 3 , 2 , 1 '' Tam asasını çekecekken önünde bir kan ter içinde kalmış uzun saçlı pis gözlüklü bir adam ve bir şişe ateş viski.Rup adama pis bir gülümseme attıktan sonra ateş viskisini tek dikişte bitirmiş olmanın verdiği havayla etrafına bakınmaya başladı.Masanın birinde güzel bir kız oturuyordu.Rup kendi kendine denemeye değer dedi ama aklına bir an Lady geldi.Sonra içinden bir ses ''Kim takar Lady'i yürü oğlum ! '' Rup içindeki sese kulak verip kızın oturduğu masaya yöneldi.

Bir sandalye çekerek kızın yanına oturduktan sonra ''Naber tatlım. '' dedi.
Miley Cyrus
Miley Cyrus

Büyücü Bilgileri..
Uçuş Hızı:
Muhteşem Karşılaşma Left_bar_bleue999/1000Muhteşem Karşılaşma Empty_bar_bleue  (999/1000)
RP Gücü:
Muhteşem Karşılaşma Left_bar_bleue99/100Muhteşem Karşılaşma Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Muhteşem Karşılaşma   Muhteşem Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 11:43 am

''Naber tatlım. ''

Miley kitabın en can alıcı kısmındayken bir sesle kştabı bırakmak zorunda kaldı. Yukarıya baktı ve bir adam olduğunun farkına vardı. Daha sonra adama cevap vermeyince gider diye düşünse de yabancının Miley’in masasına kurulduğunu fark etti. Umursamaz fakat bir o kadar da kendinden emin bir şekilde konuşmaya başladı… Böylelerine çok sinir olurdu çünkü…

“Teşekkürler fakat bir arkadaşımı bekliyorum… Masa dolu yani üzgünüm…”

Dedi. Yabancının hala masada oturduğunu gördüğünde ise tekrar kitabına döndü ve okumaya devam etti… Bu kadar sitresi bir günde yaşamak ağır olmuştu. Hele de bu adam çok sinirlerini bozmuştu. Birden gözüne hala ortalarda dolaşan garson takıldı. Hala çikolataları gelmemişti. Eskisiden daha yüksek bir sesle bağırmaya başladı…

“Benim çikolatalarım nerde kaldı acaba?”

Dedi. Daha sonra sinirli bir şekilde arkasına yaslandı ve ukala yabancının ne kadar da rahat olduğunu görünce sinirleri ikiye katlandı… Ne kadar berbat bir güdü böyle…

Out: Artık bir çıkış rp'si yap... Ben burayı Merve için açtım... Very Happy
Rupért Grégory
Engelli Üye
Engelli Üye
Rupért Grégory

Erkek

Büyücü Bilgileri..
Uçuş Hızı:
Muhteşem Karşılaşma Left_bar_bleue1000/1000Muhteşem Karşılaşma Empty_bar_bleue  (1000/1000)
RP Gücü:
Muhteşem Karşılaşma Left_bar_bleue100/100Muhteşem Karşılaşma Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Muhteşem Karşılaşma   Muhteşem Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 2:13 pm

Rupért gözleriyle çoğu kişiyi delip geçerken yanında oturdğu kızın sesi kulaklarına doldu.“Teşekkürler fakat bir arkadaşımı bekliyorum… Masa dolu yani üzgünüm…” Rupért asasını çıkarıp kadına büyü yapacaktı az daha.Kendisine hakim olup kadına sert bir bakış attıktan sonra alaycı bir biçimde konuştu.

''Bana göre değil bebek.'' Kız her an masadan kalkıp gidebilirdi.Tabii Rupért'in kim olduğunu bilmiyorsa.Biliyorsa böyle bir hataya düşeceğini zannetmezdi.''Benim çikolatalarım nerde acaba ? '' Rup şimdi gerçekten barmene sinir olmuştu asasını çekip böğürdü.''Rictumsempra ! '' Barmen daha ne olduğunu anlamadan duvara yapışırken bir çok kişi Rupért'e bakmaya başlamıştı.Rupért onlara sert bir bakış attıktan sonra barmenin hazırlamış olduğu çikolatayı alıp kadına getirdi.

Sonra tiz ve berrak sesi ile konuştu.''Al tatlım .''
Miley Cyrus
Miley Cyrus

Büyücü Bilgileri..
Uçuş Hızı:
RP Gücü:

MesajKonu: Geri: Muhteşem Karşılaşma   Muhteşem Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 2:24 pm

Miley karşısında duran ukala adamın gideceğini düşünüyordu çünkü çok sinirli bakışları vardı. Daha sonra Miley birden ''Rictumsempra ! 'sesiyle irkildi.Karşısındaki ukala adam garsona büyü yapmıştı. Ve elindeki çikolatalarla zavallı adam sereserpe yere yapışmıştı. Etrafındaki herkes bu masaya bakarken Miley çok sinirlendi. Yabancı yerde yatan garsonun elindeki çikolataları aldı ve geldiğinde umursamaz bir şekilde konuşmaya başladı…

''Al tatlım .''

Miley bu sefer gerçekten sinirlenmişti. Ellerini beline koydu ve etrafındaki meraklı gözlere aldırmadan sinirli sinirli konuşmaya başladı…

“Neydi bu yaptığınız şimdi… Kendinizi ne sanıyorsunuz siz… Ne kadar ukalasınız böyle…”

Dedi ve sandalyesini çekti. Öfkeli bir şekilde oturdu ve tekrar kitabını açtı. Fakat bu sefer okumuyordu sadece yabancının yaptığı hareketleri içinden geçiriyor ve daha çok sinirleniyordu. Etraftakilerin dikkati hep bu masaya yoğunlaşmıştı… Gerçekten çok berbat bir gündü ve ukala yabancı iyice gerginleştirmişti…
Rupért Grégory
Engelli Üye
Engelli Üye
Rupért Grégory

Erkek

Büyücü Bilgileri..
Uçuş Hızı:
RP Gücü:

MesajKonu: Geri: Muhteşem Karşılaşma   Muhteşem Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 2:31 pm

“Neydi bu yaptığınız şimdi… Kendinizi ne sanıyorsunuz siz… Ne kadar ukalasınız böyle…” Rup kadının böyle konuşmasına daha önce hiç kimseye sinirlenmediği kadar sinirlenip kadına ateş saçarak baktı.Tam ağzını açıp konuşacaktı ki sustu.Kadının kitabı alıp tekrar okuyuşunu izlerken Asasını çekip siyah saçlı kanca burunlu bir adama doğrultup böğürdü.Avada Kedavra Adam ne olduğunu anlamamıştı bile.Lanet tarafından yutulurken herkes kaçıyordu.

Rupért asasını kadına doğrulttuktan sonra ''Kendimi katil ve Karanlık Efendi sanıyorum !'' Rupért kadının vereceği tepkiyi beklerken içeride sadece boş masalar yerde yatan bir ceset ve baygın barmenle birlikte ikisi duruyordu.
Miley Cyrus
Miley Cyrus

Büyücü Bilgileri..
Uçuş Hızı:
RP Gücü:

MesajKonu: Geri: Muhteşem Karşılaşma   Muhteşem Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 2:37 pm

Miley ukala yabancıya öfke ve sinir saçarak kitaba boş boş bakarken birden Avada Kedavra sesiyle arkasına döndü. Bir adam yerde sereserpe yatarken bir diğeri ise ölmüştü. Bu affedilmez laneti yapan biri ancak canına susamış demekti. Bunları düşünürken dükkanın yavaş yavaş boşaldığını farketti. Daha sonra ukala yabancı kan kırmızı gözleriyle konuşmaya başladı..

''Kendimi katil ve Karanlık Efendi sanıyorum !''

dedi. Miley'in gözleri faltaşı gibi açılmıştı fakat bozuntuya vermemeyi düşünüyordu. Daha sonra kendinden emin bir şekilde ukala yabancıya cevap verdi...

"O bana sökmez canım... Sen Zümrüdü Anka Yoldaşlığı üyeleriyle Muggle'lara zarar verirsin... Ben ikisi de değilim... Çok üzgünüm..."

dedi. Burda daha fazla kalmamayı düşünüyordu. Bu adamın deli olduğu her halinden belliydi. Durup dururken iki tane tanımadığı kişiye zarar vermiş biri onu kızdıran birine niye zarar vermesin diye düşündü ve kitabını mavi desenli sırt çantasına koymaya çalıştı...
Rupért Grégory
Engelli Üye
Engelli Üye
Rupért Grégory

Erkek

Büyücü Bilgileri..
Uçuş Hızı:
RP Gücü:

MesajKonu: Geri: Muhteşem Karşılaşma   Muhteşem Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 2:51 pm

O bana sökmez canım... Sen Zümrüdü Anka Yoldaşlığı üyeleriyle Muggle'lara zarar verirsin... Ben ikisi de değilim... Çok üzgünüm..."

Rupért bu duyduğuna sevinmeyip gitti.

Muhteşem Karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası